© Groeneveld Administratie & Advies

Contact

Even voorstellen.
Tiemen van der Laan Relatiebeheerder Vestiging Middelstum 06-27551741 laan@groeneveld-aa.nl René Torrenga Relatiebeheerder torrenga@groeneveld-aa.nl Marga Beukema Loonadministratie Adviseur particuliere relaties beukema@groeneveld-aa.nl Fieneke Kuiters Administratief medewerker kuiters@groeneveld-aa.nl Ria Spijk Adviseur particuliere relaties spijk@groeneveld-aa.nl
Groeneveld Middelstum Onno van Ewsumlaan 8 Postbus 1 (Stopt per 1-1-2020) 9990 AA Middelstum Telefoon 0595 55 23 55 middelstum@groeneveld-aa.nl www.groeneveld-aa.nl
Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag 8.00 uur tot 16.30 uur
Facebook pagina