© Groeneveld Administratie & Advies

Contact

Even voorstellen.
Tiemen van der Laan Relatiebeheerder Vestiging Middelstum 06-27551741 laan@groeneveld-aa.nl  René Torrenga Relatiebeheerder torrenga@groeneveld-aa.nl  Marga Beukema Loonadministratie Adviseur particuliere relaties beukema@groeneveld-aa.nl Jeannet de Haan- Groendijk Secretaresse/Receptioniste haan@groeneveld-aa.nl  Fieneke Kuiters Administratief medewerker kuiters@groeneveld-aa.nl Els Schutter-Zwakenberg Interne administratie admin@acgr.nl  Ria Spijk Adviseur particuliere relaties spijk@groeneveld-aa.nl 
Groeneveld Middelstum Onno van Ewsumlaan 8   Postbus 1 9990 AA Middelstum Telefoon 0595 55 23 55 Fax 0595 55 21 34 middelstum@groeneveld-aa.nl www.groeneveld-aa.nl 
Openingstijden kantoor: maandag t/m vrijdag 8.00 uur tot 17.00 uur